Beschrijving
Wat goed dat je de introductieworkshop filosoferen met kinderen wilt gaan doen! Als het goed is, heb je net de inhoud van de workshop bekeken. Wil je het nog een keer doorlezen? Klik dan hier.
Wil je boeken? Druk dan op de bestelknop. Je meldt je dan aan voor de introductieworkshop van zaterdagmiddag 29 mei 2021. Tijd: 13:15 tot 16:45 uur (inclusief pauze) | inloop vanaf 14.00 uur.
‘Corona-proof’ locatie
De workshop wordt gegeven in het Mercure Hotel in Zwolle. De zaal is groot genoeg om 1,5 meter afstand te houden.
Korting bij het boeken van meer dan één workshop
Als je meerdere workshops tegelijk boekt, krijg je korting. Bij elke extra workshop wordt deze korting hoger. Deze korting start met een korting van € 5,00 per workshop als je er twee tegelijk boekt en loopt op tot een korting van € 12,60 per workshop als je tien workshops tegelijk boekt (als je bijvoorbeeld ook voor een collega bestelt).
Aansluitende workshops
Deze introductieworkshop kun je goed combineren met een van de andere modules uit het leerprogramma. Zoals de verdiepingsworkshop, Filosofie & leesbevordering, Filosofie & Kunst en Filosofische werkvormen. Zie hieronder de beschikbare data.
Workshopleider
Fabien van der Ham
Fabien is sinds 2012 het gezicht achter Filosovaardig en heeft zich middels werk en studie gespecialiseerd in filosoferen met kinderen. Filosoferen met kinderen is een passie die is voortgekomen uit haar werk met kinderen als kinderboekenschrijfster. “Door de aandacht voor taal en rekenen vergeten we wel eens dat kinderen ook hun eigen denkkracht moeten ontdekken en ontwikkelen. Daarom pleit ik al jarenlang voor meer aandacht voor filosofie voor kinderen. Hoe meer mensen ik enthousiast kan maken, hoe beter! Dus schrijf je in!”